BEZPEČNOST – ZDRAVÍ – PROSPERITA
Get Adobe Flash player

Aktuality

Certifikát Prověřená Společnost – Elitní Člen

Certifikát Prověřená Společnost – Elitní Člen je udělen společnostem, které se podílejí na tomto projektu více než jeden rok. Certifikační proces je založen na dohledávání negativních recenzí na internetu k dané firmě, pomocí ukazatele názoru při použití „Záporných frází“. Na firmy s tímto certifikátem nebyly nalezeny žádné negativní recenze.

INVENT ARENA 2018

20. – 22.6.2018

Po tři dny hostila třinecká Werk Arena odborníky z celého světa. Představili zde vynálezy, inovace a novinky v oblasti technického pokroku z řady oborů lidské činnosti. Hlavním cílem výstavy INVENT ARENA 2018 bylo oslovení a představení inovačních firem, výzkumných pracovišť, investorů, vysokých a středních škol. Neméně důležitým cílem byla propagace tvůrčích myšlenek mezi mládeží. Na veletrhu se představily jak vysoké a střední školy, tak firmy a samotní vynálezci. ENVIFORM a.s. se druhého ročníku výstavy zúčastnil velmi úspěšným způsobem a obdržel ocenění za všechny tři registrované exponáty (APPL, Monitorovací zařízení MEDIC 1, Systém pro monitorování úniku média z plynovodu). Firma ENVIFORM a.s. se zvláště těšila z hlavní ceny výstavy – Grand Prix.

Ocenění

22.12.2017

V listopadu 2017 jsme získali ocenění “Golden medal” za systém hodnocení psychofyziologického stavu organismu.

Rozšíření sortimentu o pohliníkovaný ochranný oděv ENVI – ALUMINIUM

20.10.2017

Oděv je určen jako ochrana před – krátkodobým kontaktem s malými plameny (A1), ultrafialovým zářením a dalším tepelným rizikům v úrovni: B2 (konvekční teplo), C4 (sálavé teplo), D3 (postřik roztaveným hliníkem), E3 (postřik roztaveným železem), F1 (kontaktní teplo).

Oděv je vhodný pro hutní, metalurgický a sklářský průmysl.

Tahové zkoušky

19.10.2017

Nabízíme provedení tahových zkoušek, které ověří únosnost základového materiálu. Více informací naleznete: zde.

Ocenění

14.6.2017

Získali jsme ocenění Bisnode – CZECH Stability Award.

Ocenění formou certifikátu CZECH Stability Award výrazně zvyšuje důvěryhodnost a poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy.

Předcházení stresu na pracovišti

29.3.2017

Psychologické poradenství

9.3.2017

Nový instruktážní film „Školení jeřábníků a vazačů břemen“

19.12.2016

Rádi bychom Vám představili nový instruktážní film „Školení jeřábníků a vazačů břemen“, který se stane nepostradatelnou součástí každého školení jeřábníků a vazačů břemen. Více informací naleznete zde:

Školení