Nabídka zaměstnání - Zkušební technik, Třinec

Hledáme zaměstnance na pozici Zkušební technik

Místo výkonu práce – Třinec

Pracoviště – Mechanické zkušebny

Nástup dle dohody

Náplň práce:

· samostatná práce v akreditované zkušební laboratoři

· příprava zkušebních vzorků

· provádění určitých druhů mechanických zkoušek

· zpracovávání zkušebních protokolů

· práce na PC

Práce v nepřetržitém provoze – směny 2 x ranní, 2 x odpolední, 2 x volno

Požadujeme:

· SŠ vzdělání s maturitou technického směru

· orientace v technické dokumentaci a normách

· samostatnost, logické uvažování, spolehlivost

Nabízíme:

· práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti; ve zkušeném týmů spolupracovníků

· bonusy ve formě příspěvku na stravování; 5 týdenní dovolené; příspěvku na penzijní připojištění; 13 a 14 plat, po roce zaměstnání kvartální prémie a další.

Jak se přihlásit: Strukturovaný životopis pošlete na emailovou adresu: ursula.rusnokova@trz.cz

Vybraní zájemci budou pozvání k pohovoru.