Nabídka zaměstnání - Zkušební technik, Třinec

Hledáme zaměstnance na pozici Zkušební technik

Místo výkonu práce – Třinec.

Pracoviště – Mechanické zkušebny.

Nástup dle dohody.

Náplň práce:

· samostatná práce v akreditované zkušební laboratoři,

· příprava zkušebních vzorků,

· provádění určitých druhů mechanických zkoušek,

· zpracovávání zkušebních protokolů,

· práce na PC.

Práce ve dvousměnném provoze 3 x ranní, 3 x odpolední, 3 x volno.

Požadujeme:

· SŠ vzdělání s maturitou technického směru,

· orientace v technické dokumentaci a normách,

· samostatnost, logické uvažování, spolehlivost.

Nabízíme:

· práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti; ve zkušeném týmů spolupracovníků,

· bonusy ve formě příspěvku na stravování; 5 týdenní dovolené; příspěvku na penzijní připojištění; 13. a 14. plat, po roce zaměstnání kvartální prémie a další.

Jak se přihlásit:

Strukturovaný životopis pošlete v termínu do 10.února 2021 na emailovou adresu: ursula.rusnokova@trz.cz

Vybraní zájemci budou pozvání k pohovoru.