BEZPEČNOST – ZDRAVÍ – PROSPERITA
Get Adobe Flash player

Kontakty

ENVIFORM a.s.

Tel.: 558 532 367

Fax: 558 535 930

E-mail1: enviform@enviform.cz

E-mail2: obchod@enviform.cz

E-mail pro příjem faktur: fakturace@enviform.cz

Datová schránka: 7ckdw88

IČ: 25839047

DIČ: CZ25839047

Společnost je registrována v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 4170.

Sídlo společnosti

Závodní 814, Staré Město, 739 61 Třinec

  • mapa, GPS souřadnice: 49°40’51.331″N, 18°39’55.265″E

Vedení společnosti

Jeřabinová 365, 739 61 Třinec

Naše pobočky

  • Bohumín – Jeremenkova 66, 735 51 Bohumín-Pudlov
  • Dobrá – Dobrá č. 240, 739 51 Dobrá
  • Kladno – Kladno-Dříň, 272 01 Kladno
  • Kyjov – Jiráskova 987/50, 697 01 Kyjov
  • Ostrava – Výstavní 1132, 706 02 Ostrava-Vítkovice
  • Praha – Krátká 419/39, 100 00 Praha, Strašnice
  • Staré Město – Tovární 1688, 686 02 Staré Město

Dceřiná společnost

CZ FERMET s.r.o. Buštěhradská 277, 272 03 Kladno, web: http://www.czfermet.cz/

Kontakty
 

Vedení společnosti

Ing. Václav Jakeš, Ph.D., MBA Předseda představenstva
Ředitel
tel. 558 533 348
Ing. Jaroslav Ligocki, MBA Místopředseda představenstva
Finanční a obchodní ředitel
Jaroslav.Ligocki@trz.cz
tel. 558 533 878
PhDr. Uršula Rusnoková, MBA Člen představenstva
Personální ředitelka
Ursula.Rusnokova@trz.cz
tel. 558 532 672

Administrativní jednotky

Monika Walachová Asistentka ředitele
Monika.Walachova@trz.cz
tel. 558 532 367

Obchodně-ekonomický úsek

Ing. Martin Mikula Prodej
Martin.Mikula@trz.cz
tel. 558 535 181
tel. 606 674 990
Ing. Ivana Danelová, Ph.D. Prodej
Ivana.Danelova@trz.cz
tel. 558 537 358
tel. 724 412 662
Mgr. Markéta Dosedělová Prodej
Marketa.Dosedelova@trz.cz
tel. 558 532 682
tel. 607 011 436
Věra Petrová, Dis Prodej
Vera.Petrova@trz.cz
tel. 558 532 687
tel. 702 069 784
Marcela Cichá, Dis. Nákup
Marcela.Cicha@trz.cz
tel. 558 534 064
tel. 602 499 872
Ing. Danuta Milerská Ekonomika
Danuta.Milerska@trz.cz
tel. 558 532 671
tel. 607 011 434
Ing. Edward Chmiel Specialista IT
Edward.Chmiel@trz.cz
tel. 558 532 686
tel. 724 059 537
Ing. Petra Szlaur Vzdělávání
Petra.Szlaur@trz.cz
tel. 558 532 684
tel. 725 544 722

DIVIZE – Výroba, údržba a distribuce OOPP

Ing. Lucie Szkanderová, MBA Vedoucí divize
Lucie.Szkanderova@trz.cz
tel. 558 532 674
tel. 602 445 970
Bronislava Benková, Halina Brachaczková Kontaktní osoby – Výroba OOPP (šicí dílna)
tel. 558 533 898
Marie Haltofová Kontaktní osoba – Údržba OOPP (prádelna)
pradelna1200@seznam.cz
tel. 558 536 698
Silvia Fajová Prodejna tel. 558 532 722

DIVIZE – Bezpečnost a ochrana zdraví

Ing. Marek Ciosk, MBA Vedoucí divize
Marek.Ciosk@trz.cz
tel. 558 532 677
tel. 602 407 835
Ing. Marek Ciosk, MBA Vedoucí střediska Bezpečnost práce
Marek.Ciosk@trz.cz
tel. 558 535 077
tel. 602 407 835
Ing. Jiří Vojník Vedoucí střediska Revize OK
Jiri.Vojnik@trz.cz
tel. 558 534 081
tel. 712 186 807
Ing. Radim Svider Vedoucí střediska Revize VTZ
Radim.Svider@trz.cz
tel. 558 535 607
tel. 724 881 904

DIVIZE – Kvalita a zkušebnictví

Ing. Regina Wojnarová, MBA Vedoucí divize
Vedoucí střediska Řízení a kontrola kvality
Regina.Wojnarova@trz.cz
tel. 558 532 685
tel. 606 674 982
Ing. Jindřich Lasota Vedoucí střediska Mechanické zkušebny
Jindrich.Lasota@trz.cz
tel. 558 535 575
tel. 602 788 091
Roman Sikora Kontaktní osoba – Zkušebny (TŽ – Válcovny)
Roman.Sikora@trz.cz
tel. 558 534 025
tel. 725 065 820

DIVIZE – Pracovní a životní prostředí, ekologie

Ing. Ivana Perglová, MBA Vedoucí divize
Vedoucí střediska Pracovní prostředí
Ivana.Perglova@trz.cz
tel. 558 534 055
tel. 605 249 151
Henryk Faja Vedoucí střediska Ochrana čistoty ovzduší
Henryk.Faja@trz.cz
tel. 558 532 647
tel. 605 249 152
Eva Suszková Vedoucí střediska Ochrana čistoty vod a ekologie
Eva.Suszkova@trz.cz
tel. 558 536 076
tel. 724 219 278

DIVIZE – Analytické laboratoře

Mgr. Jitka Petrová, MBA Vedoucí divize
Jitka.Petrova@trz.cz
tel. 558 533 926
tel. 724 908 636
Eva Maligová Vedoucí střediska Chemické a fyzikální analýzy
Eva.Maligova@trz.cz
tel. 558 532 728
tel. 605 249 153
Ing. Dagmar Byrtusová Vedoucí střediska Kvantometrie
Dagmar.Byrtusova2@trz.cz
tel. 558 535 674
tel. 725 756 237

DIVIZE – Ostrava

Ing. Milan Tomáš Vedoucí divize
Milan.Tomas@trz.cz
tel. 595 602 830
tel. 725 741 066
Ing. Roman Kotula Vedoucí střediska BOZ, PO, Ekologie
Roman.Kotula@trz.cz
tel. 596 602 833
tel. 602 497 898
Ing. Petr Ščigel Vedoucí střediska Mechanická zkušebna
Petr.Scigel@trz.cz
tel. 595 602 835
tel. 702 071 161

DIVIZE – Bohumín

Ing. Stanislav Jakeš Vedoucí divize
Stanislav.Jakes@trz.cz
tel. 596 090 385
tel. 724 266 998