BEZPEČNOST – ZDRAVÍ – PROSPERITA
Get Adobe Flash player

Kontakty

 

Vedení společnosti

Ing. Václav Jakeš, Ph.D., MBA Předseda představenstva
Ředitel
tel. 558 533 348
Ing. Jaroslav Ligocki, MBA Místopředseda představenstva
Finanční a obchodní ředitel
Jaroslav.Ligocki@trz.cz
tel. 558 533 878
PhDr. Uršula Rusnoková, MBA Člen představenstva
Personální ředitelka
Ursula.Rusnokova@trz.cz
tel. 558 532 672

Administrativní jednotky

Monika Walachová Asistentka ředitele
Monika.Walachova@trz.cz
tel. 558 532 367

Obchodně-ekonomický úsek

Ing. Martin Mikula Prodej
Martin.Mikula@trz.cz
tel. 558 535 181
tel. 606 674 990
Ing. Ivana Danelová, Ph.D. Prodej
Ivana.Danelova@trz.cz
tel. 558 537 358
tel. 724 412 662
Věra Petrová, Dis Prodej
Vera.Petrova@trz.cz
tel. 558 532 687
tel. 607 011 436
Marcela Cichá, Dis. Nákup
Marcela.Cicha@trz.cz
tel. 558 534 064
tel. 602 499 872
Ing. Danuta Milerská Ekonomika
Danuta.Milerska@trz.cz
tel. 558 532 671
tel. 607 011 434
Ing. Edward Chmiel Specialista IT
Edward.Chmiel@trz.cz
tel. 558 532 686
tel. 724 059 537
Ing. Petra Szlaur Vzdělávání
Petra.Szlaur@trz.cz
tel. 558 532 684
tel. 725 544 722

 

ENVIFORM a.s.

Tel.: 558 532 367

E-mail 1: enviform@enviform.cz

E-mail 2: obchod@enviform.cz

E-mail pro příjem faktur: fakturace@enviform.cz

Datová schránka: 7ckdw88

IČ: 25839047

DIČ: CZ25839047

Společnost je registrována v OR vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 4170.

Sídlo společnosti

Závodní 814, Staré Město, 739 61 Třinec

  • mapa, GPS souřadnice: 49°40’51.331″N, 18°39’55.265″E

Vedení společnosti

Jeřabinová 365, 739 61 Třinec

Naše pobočky

  • Bohumín – Jeremenkova 66, 735 51 Bohumín-Pudlov
  • Dobrá – Dobrá č. 240, 739 51 Dobrá
  • Kladno – Buštěhradská 277, 272 03 Kladno
  • Kyjov – Jiráskova 987/50, 697 01 Kyjov
  • Ostrava – Výstavní 1132, 706 02 Ostrava-Vítkovice
  • Přerov – Tovačovská 2910/17, 750 02 Přerov
  • Staré Město – Tovární 1688, 686 02 Staré Město

Organizační složka – Slovensko

  • ENVIFORM a.s. – organizačná zložka, Slovensko, 04001 Košice-Juh, Jantárová 30

Dceřiná společnost

CZ FERMET s.r.o. Buštěhradská 277, 272 03 Kladno, web: http://www.czfermet.cz/